Meslek Komiteleri

1.GRUP – İNŞAATÇILAR – MÜTEAHHİTLER – MÜHENDİSLER

 

MAHMUT BOZAN BAŞKAN
SÜLEYMAN DUMAN BAŞKAN YRD.
SEFER TOKLUCU
HÜSEYİN ÇAVUŞ
RAŞİT ÇETİN
ZEKİ     KAYA
ALİ OSMAN YAPICIOĞLI

 

2.GRUP – NALBURİYE – İNŞAAT MALZ. – HIRDAVAT SATICILARI

 

MUSTAFA ÜLVER BAŞKAN
ERCAN TUĞRUL GÜNGÖR BAŞKAN YRD.
KAMİL MİLLİDERE
SONER  ILIK
DİLEK GEZGİNSU

 

3.GRUP – TOPTAN PERAKENDE GIDA SATICILARI

 

SERHAD GÜNEY BAŞKAN
ŞÜKRİYE  ALKAN BAŞKAN YRD.
UĞUR ARIKÖK
ŞEVKET  BAŞGELEN
YAVUZ BEĞEÇARSLAN
HÜSEYİN DERE
ATİLLA AKIN

 

4.GRUP – TARIM – HAYVANCILIK – ZAHİRE

 

MUTLU TOSUNER BAŞKAN
YUSUF DALOĞLU BAŞKAN YRD.
İSMAİL HAKKI ÖZSAN
MURAT  ACAR
EMRE    TUTAR

 

5.GRUP – GIDA İMALATÇILARI

 

GÜRKAN ORAS BAŞKAN
DİNÇER  ULUÇAY BAŞKAN YRD.
MEHMET İKİZLERLİ
SEVİNÇ    AKIN
FİKRET   TÜRKAYDIN

 

6.GRUP – TEKSTİL-KİMYA-PLASTİK-ELEKTRİK-ELEKTRONİK-ORMAN-MOBİLYA İMALATÇILARI

 

M.LÜTFÜ  SÖYLEMEZ         BAŞKAN BAŞKAN
ALPER KALENDER BAŞKAN YRD.
AYDIN DERELİ
REŞAT  AKIN
ERCAN AKMEŞE

 

7.GRUP – MADEN-METAL-MAKİNA-ULAŞIM ARAÇLARI İMALATÇILARI

 

MUSTAFA HALDUN AYDIN BAŞKAN
KAZIM ÇAKMAKÇI BAŞKAN YRD.
ERSAL GÜRDAL
ALİ   ÖZDENİZ
HASAN SUCUOĞLU

 

8.GRUP – TEKSTİL-MOBİLYA-AYAKKABI SATICILARI

 

BERRİN KARAKILAVUZ BAŞKAN
TURHAN ÖZTURHAN BAŞKAN YRD.
AHMET  ATALAS
NEDİM   ÇALOĞLU
NEZAHAT  MÜNZÜR

 

9.GRUP – FİNANS-SİGORTA-KUYUMCU-EMLAK

 

SERDAR   DURA BAŞKAN
SEMİH   ÇOBAN BAŞKAN YRD.
HAYATİ  GÜRER
MEHMET KURTOĞLU
RAMAZAN  ÇEVİK

 

10.GRUP – DAYANIKLI TÜKETİM-BİLGİSAYAR-ZÜCCAZİYE-B.EŞYA-CEP TEL-REKLAM-KIRTASİYE

 

NUSRET CANDEĞİR BAŞKAN
SÜLEYMAN YENTÜRK BAŞKAN YRD.
ERBİL ŞAHİNEL
BÜLENT  GÜNDÜZ
YAVUZ TURAK

 

11.GRUP – HİZMET-OTEL-LOKANTA-M.MÜŞAVİR-TEMİZLİK-GÜVENLİK-EĞİTİM-SAĞLIK-SANAT-EĞLENCE-GÜZELLİK

 

CÜNEYT  SIVACILAR BAŞKAN
NECATİ  İŞGÖRÜR BAŞKAN YRD.
FEDAİ SAÇAR
İLKER ÖZBEN
ADNAN GÜVENÇER

 

12.GRUP – NAKLİYE-ULAŞIM-TURİZM-OTOMOTİV-AKARYAKIT-YEDEK PARÇA

 

MUSTAFA KUSTİL BAŞKAN
MEHMET ECER BAŞKAN YRD.
ERTUĞRUL ZİYA ÇETİNTAŞ
ERDOĞAN SEMERCİ
CASİM    KARAKAŞ
ZAFER HERSEK
BOZKURT BAĞDAN
uçak biletitravesti