Orion Fuarcılık

Kas 03, 2017

Sayın Üyemiz

 

Orion Fuarcılık ev sahipliğinde düzenlenen, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ilk dört tarım fuarından biri olma özelliğini taşıyan 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, tüm dünyada hızla gelişen süt ve et sektörlerine yönelik; süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, işleme, dolum, soğutma, depolama, lojistik ve ambalaj konularına yenilikçi çözümler üreten firmaları ve nitelikli ziyaretçileri 01- 04 Şubat 2018 tarihlerinde ilk kez “Süt, Et ve Teknolojileri Özel Bölümü’nde buluşturmaya hazırlanıyor.

 

Süt, Et ve Teknolojileri Özel Holü kapsamında başta T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı olmak üzere, İzmir Ticaret Borsası, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, Ege İhracatçılar Birliği ve SETBİR ve bu sektöre hizmet veren tüm kurum ve kuruluşların destekleriyle Süt ve Et Zirveleri düzenlenecek.

 

Fuarın ilk günü olan 1 Şubat 2018 Perşembe günü Et Zirvesi, fuarın 2. günü olan 2 Şubat Cuma günü ise Süt Zirvesi gerçekleşecek.

Bu zirveler kapsamında sektörün belirleyicilerinin ve akademisyenlerin rol alacağı çalıştaylar, süt ve et ile ilgili doğru bilinen yanlışlara ışık tutacak mini paneller, peynir tadım etkinlikleri, coğrafi işaretli peynirler sergisi, ünlü isimlerin yer alacağı Et Showlar, rekor denemeleri ve dikkat çekici daha birçok etkinlik katılımcı ve ziyaretçilerle buluşacak.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin www.agroexpo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Duyurular
uçak biletitravesti